Rychlý kontakt:

+420 603 804 957

+420 739 559 211

info@obklady-vodicka.cz

Partneři:
Mapei Lasselsberger Henkel

Flashový baner.

O firmě

Firma Vodička a syn působí na trhu stavebních firem již témeř 20 let. Specializujeme se na poskytování zednických a obkladačských prací a klademe maximální důraz na kvalitu odvedené práce. Provádíme rekonstrukce bytových jader, zdění, vyzdívání z YTONG tvárnic, omítání (omítky vnitřní i vnější), štukování (stěn i stropů), betonování nitřních i venkovních prostor (pokládání i vrchní betony), nivelační stěrky atd. Součástí prováděných prací jsou i kompletní bourací práce malého a středně velkého rozsahu společně s odvozem suti a zbylého materiálu. Zároveň jsme schopni zákazníkovi zprostředkovat i ostatní práce (elektrikářské, sádrokartonářské, vodoinstalatérské, topenářské apod.). Při obhlídce zakázky stanovíme zákazníkovi předběžnou cenovou kalkulaci zdarma. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, pak kontaktujte naši firmu.

o-firme.jpg, 8,0kB

Vysoké nároky klademe zejména na vysokou kvalitu provedené práce, ovšem při zachováni příznivé ceny pro vás, naše zákazníky. Z těchto důvodů používáme materiály od renomovaných firem jako je např. MAPEI, LASSELSBERGER, HENKEL atd., se kterými naše firma dlouhodobě úzce spolupracuje.

Pokud tedy hledáte kvalitu a spolehlivost, spolehněte se na nás jako spousta našich zákazníků, kteří jsou svou spokojeností důkazem naší kvality, spolehlivosti a profesionálního přístupu.