Rychlý kontakt:

+420 603 804 957

+420 739 559 211

info@obklady-vodicka.cz

Partneři:
Mapei Lasselsberger Henkel

Flashový baner.

Prodejní a skladní prostory

Disponujeme vlastními prodejními a skladními prostory. Ty se nacházejí v sídle naší firmy v Novém Bydžově, ul. J. E. Purkyně 1624 (prostory autobusového nádraží), kde vám je k dispozici příjemný personál, který vám poradí s výběrem zboží a zodpoví veškeré vaše dotazy.

vzorky.jpg, 14kB

V místě prodejny se také nachází vzorkovna zahrnující vzorky obkladů a dlažeb.
Dále nabízíme širokou škálu různého zednického a obkladačského nářadí a náčiní (různé řezačky obkladů, diamantové kotouče, ozubená gletovaná hladítka, zakončovací lišty všech druhů, různé druhy obkladačských pomucek jako jsou např obkladačské klínky, křížky apod.). Samozřejmostí je prodej spárovacích a těsnících hmot a tmelů (silikony, akrylátové tmely, štukové omítky, stavebních lepidel, betonových směsí, samonivelačních stěrek, penetračních produktu atd.).

Při realizaci vaší zakázky vám je k dispozici několik vzorových koupelen v kompletním provedení, tzn. osazení sanitární technikou včetně spár a silikonů. Duležitá je pro nás především spokojenost našich zákazníků a proto nabízíme kompletní grafické návhy všech námi poskytovaných dlažebních a obkladačských prací.

Věříme, že u nás si opravdu vyberete a budete s našimi službami a produkty spokojeni.

Prodejní doba:

Pondělí - Pátek 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 11:00 zavřeno
Neděle zavřeno zavřeno